HORSCH kultivator Terrano GX je vsestranski stroj, ki odlično deluje tako za plitvo kot tudi za globoko obdelavo do 25 cm. Terrano GX je na voljo, kot univerzalni kultivator s tremi in štirimi nosilci, tako združuje zahteve vsakega kupca.
Delovne širine sežejo od 4 do 6 m. Kultivator je opremljen z zobci TerraGrip tretje generacije s sprostitveno silo 550 kg. Kultivator je lahko opremljen z različnimi konicami lemežev, zato se ga uporablja v katerem koli letnem času in v najrazličnejših razmerah tal po vsem svetu.
Podvozje z velikimi pnevmatikami je idealen tako za cestni prevoz, kot tudi za obračanje na njivi. Položaj šasije je bil izbran tako, da zagotavlja optimalno manevriranje na terenu in visoko udobje vožnje na cesti. Za optimalno uporabo vlečne moči in prenos obstoječe moči v tla je Terrano GX opremljen z vlečno ojačitvijo, ki trajno pritiska 1 200 kg na zadnjo os traktorja. Če vlečna ojačitev ni potrebna, oz., če želite delati bolj plitko, jo lahko kadar koli izklopite.
